Сковорідка Tramontina Turim 20260/720 20 см
Фото 6 | Очікується у продажу 539 до 620 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 20; Об'єм (л): 0.8; Товщина стінок (мм): 1.2; Матеріал сковороди: алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття; Функції та можливості: миття в посудомийці; Комплектація: Країна походження бренду: Бразилія; |
Tramontina Turim 20260/720 |
|
Підходить для газових, склокерамічних і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Tramontina Turim 20260/720
Ціни на Tramontina Turim 20260/720 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Turim 20260/716 16 см | від 265 грн. | 12 пропозицій | ||
Tramontina Turim 20260/720 20 см | від 539 грн. | 3 пропозиції | ||
Tramontina Turim 20260/724 24 см | від 515 грн. | 14 пропозицій |