Сковорідка Tramontina Turim 20260/716 16 см
Фото 4 |
Tramontina Turim 20260/716 |
|
Підходить для газових, склокерамічних і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Turim 20260/716 16 см
Усі ціни 11 →Сковорода TRAMONTINA TURIM 16см б/кришки, червона (20260/716) 20260/716 | 458 грн. |
Сковорода Tramontina Turim 16 см Red (20260/716) 20260/716 | 297 грн. |
Сковорода універсальна Tramontina Turim 16 см Red (20260/716) | 399 грн. |
Tramontina Сковорода Tramontina Turim 16 см Red (20260/716) 20260/716 | 297 грн. |
TRAMONTINA Turim 20260/716 | 439 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tramontina Turim 20260/716
Ціни на Tramontina Turim 20260/716 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Turim 20260/716 16 см | від 265 грн. | 12 пропозицій | ||
Tramontina Turim 20260/720 20 см | від 539 грн. | 3 пропозиції | ||
Tramontina Turim 20260/724 24 см | від 515 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →