Варильна поверхня VENTOLUX HG 430 M1G CEST WH білий
VENTOLUX HG 430 M1G CEST WH білий 2020 рікчавунні решітки білий слонова кістка |
|
Вбудована 3-конфорочна газова варильна поверхня з основою із загартованого скла, автоматичним електричним розпалом і надійною системою газ-контролю. Порівняно компактні зовнішні розміри (45х50 см) дозволяють вписати цю модель в стильний кухонний інтер'єр з обмеженою площею стільниць. При цьому варильна поверхня VENTOLUX HG 430 M1G CEST WH може ефективно працювати з посудом різного розміру і об'єму, обслуговуючи потреби невеликої сім'ї, що складається з 2-4 чоловік.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для установки в невеликих кухнях або відкритих кухонних зонах квартир-студій з плануванням open space. Три конфорки мають різний розмір і відрізняються за номінальною потужністю (допоміжна до 1000 Вт, напівшвидкої дії до 1700 Вт і велика до 2600 Вт. Поверхня загартованого скла демонструє високу твердість, стійкість до утворення подряпин і легко очищається.
До безумовних переваг цієї моделі також варто віднести стійку литу решітку, виготовлену з жаростійкого чавуну (одна секція). Вона будуть надійною опорою для посуду, без проблем переносить дію відкритого полум'я, а її очищення можна виконати в посудомийній машині. Система автоподжига, вбудована в поворотні ручки механічних газових кранів, дає можливість виконувати всі маніпуляції тільки однією рукою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX HG 430 M1G CEST WH білий
Усі ціни 10 →VENTOLUX HG430-M1G CEST (WH) | 8 181 грн. |
VENTOLUX HG430-M1G CEST (WH) | 8 181 грн. |
VENTOLUX HG430-M1G CEST (WH) | 7 432 грн. |
VENTOLUX HG430-M1G CEST (WH) | 8 182 грн. |
Варочна поверхня Ventolux HG430-M1G CEST (WH) HG430-M1G CEST (WH) | 7 823 грн. |
Модификації VENTOLUX HG 430 M1G CEST WH
Ціни на VENTOLUX HG 430 M1G CEST WH |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX HG 430 M1G CEST WH білий | від 7 432 грн. | 10 пропозицій | ||
VENTOLUX HG 430 M1G CEST IVORY слонова кістка | від 5 081 грн. | 7 пропозицій |