Варильна поверхня VENTOLUX HG430-B3 S IVORY слонова кістка
Фото 10 |
VENTOLUX HG430-B3 S IVORY слонова кістка 2022 рік |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX HG430-B3 S IVORY слонова кістка
Усі ціни 20 →VENTOLUX HG430-B3 S (IVORY) | 4 587 грн. |
Варильна поверхня газова Ventolux HG430-B3 S (IVORY) | 4 587 грн. |
VENTOLUX HG430-B3 S (IVORY) | 4 587 грн. |
VENTOLUX HG430-B3 S (IVORY) | 4 489 грн. |
Газовая варочная поверхность ventolux hg430-b3 s (ivory) | 4 587 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації VENTOLUX HG430-B3 S IVORY
Ціни на VENTOLUX HG430-B3 S IVORY |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX HG430-B3 S WH білий | від 4 444 грн. | 29 пропозицій | ||
VENTOLUX HG430-B3 S AN графіт | від 4 333 грн. | 21 пропозиція | ||
VENTOLUX HG430-B3 S X нержавіюча сталь | від 4 444 грн. | 23 пропозиції | ||
VENTOLUX HG430-B3 S IVORY слонова кістка | від 4 489 грн. | 24 пропозиції | ||
VENTOLUX HG430-B3 S BK чорний | від 3 999 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →