Витяжка VENTOLUX Lazio 60 IX 1000 LED нержавіюча сталь
Фото 8 |
VENTOLUX Lazio 60 IX 1000 LED нержавіюча сталь 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Lazio 60 IX 1000 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →VENTOLUX LAZIO 60 INOX (1000) LED | 4 179 грн. |
VENTOLUX LAZIO 60 INOX (1000) LED | 4 179 грн. |
VENTOLUX LAZIO 60 INOX (1000) LED | 3 879 грн. |
Вытяжка Ventolux lazio 60 inox (1000) led | 4 179 грн. |
VENTOLUX LAZIO 60 INOX (1000) LED | 4 179 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації VENTOLUX Lazio 60 IX 1000 LED
Ціни на VENTOLUX Lazio 60 IX 1000 LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Lazio 60 WH 1000 LED білий | від 4 175 грн. | 5 пропозицій | ||
VENTOLUX Lazio 60 BR 1000 LED коричневий | від 3 780 грн. | 17 пропозицій | ||
VENTOLUX Lazio 60 IX 1000 LED нержавіюча сталь | від 3 879 грн. | 14 пропозицій | ||
VENTOLUX Lazio 60 BK 1000 LED чорний | від 4 099 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →