Витяжка VENTOLUX Punto 52 BKG 1000 ST чорний
Фото 3 |
VENTOLUX Punto 52 BKG 1000 ST чорний 2024 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Punto 52 BKG 1000 ST чорний
Усі ціни 14 →Кухонна витяжка Ventolux PUNTO 52 BKG (1000) ST | 6 299 грн. |
VENTOLUX PUNTO 52 BKG (1000) ST | 6 299 грн. |
VENTOLUX PUNTO 52 BKG (1000) ST | 5 959 грн. |
Кух.витяжка ventolux punto 52 bkg (1000) st | 6 299 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →