Витяжка VENTOLUX Roma 60 BR 2M Lux коричневий
Фото 6 |
VENTOLUX Roma 60 BR 2M Lux коричневий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Roma 60 BR 2M Lux коричневий
Усі ціни 12 →Вытяжка Ventolux roma 60 br 2m lux | 3 555 грн. |
Витяжка VENTOLUX ROMA 60 BR 2M LUX | 3 811 грн. |
Кухонная вытяжка Ventolux ROMA 60 BR 2M LUX | 3 555 грн. |
Витяжка пласка Ventolux ROMA 60 BR 2M LUX коричнева | 3 555 грн. |
'Витяжка Ventolux ROMA 60 BR 2M LUX' | 3 555 грн. |
ще 7 пропозицій
Цілеспрямовано вибирав класичну витяжку, тому що для мене звичніший саме такий варіант, та й коштує він набагато дешевше новомодних химерних моделей, а всмоктує, загалом, не гірше. Та й загалом важливим чинником вибору була ціна, адже платити величезні суми за таку просту техніку просто нема рації. Виглядає витяжка просто, без претензій, у вічі не впадає, як і має бути. З монтажем не виникло жодних додаткових труднощів. Потужність цілком достатня, можливо навіть занадто. Зараз, в основному, витяжки йдуть з одним двигуном, а тут їх аж два. Вважаю за краще користуватися тільки найнижчими обертами, тому що цього достатньо для видалення запахів і пари без зайвого шуму. До речі, для ефективнішого видалення запахів рекомендую придбати додатково вугільний фільтр – дуже корисна штука. Окремо хочу сказати про лампу освітлення. Світло спрямоване саме туди, куди потрібно, при цьому воно м'яке, завдяки чому не ріже очі. Так, він трохи віддає жовтизною, але мені це зовсім не заважає. На високій потужності витяжка видає не дуже приємний шум. Корпус навіть починає злегка вібрувати, тому краще обмежуватися нижчими оборотами. Тим більше, що використання максимальної потужності навряд чи буде доцільним у домашніх умовах. користуюся VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux місяць і більше |
Додати відгук
Модификації VENTOLUX Roma 60 BR 2M Lux
Ціни на VENTOLUX Roma 60 BR 2M Lux |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Roma 60 WH 2M Lux білий | від 3 519 грн. | 23 пропозиції | ||
VENTOLUX Roma 60 BR 2M Lux коричневий | від 3 555 грн. | 13 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux нержавіюча сталь | від 3 890 грн. | 20 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 IVORY 2M Lux слонова кістка | від 3 394 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →