Витяжка VENTOLUX Lido 60 WH 700 білий
Фото 12 |
VENTOLUX Lido 60 WH 700 білий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Lido 60 WH 700 білий
Усі ціни 29 →Витяжка кухонна Ventolux Lido 60 WH 700 60 см 2059765957546 | 3 649 грн. |
Ventolux Ventolux LIDO 60 WH (700) 5446 | 3 649 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux LIDO 60 WH (700) | 3 649 грн. |
Витяжка купольна Ventolux Lido 60 WH (700) | 3 670 грн. |
VENTOLUX LIDO 60 WH (700) | 3 649 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації VENTOLUX Lido 60 WH 700
Ціни на VENTOLUX Lido 60 WH 700 |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Lido 60 WH 700 білий | від 3 550 грн. | 31 пропозиція | ||
VENTOLUX Lido 60 BR 700 коричневий | від 3 699 грн. | 24 пропозиції | ||
VENTOLUX Lido 60 IX 700 нержавіюча сталь | від 3 599 грн. | 28 пропозицій | ||
VENTOLUX Lido 60 BK 700 чорний | від 3 613 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →