Витяжка VENTOLUX Toscana 60 WH 800 TC білий
Відео 1Фото 6 |
VENTOLUX Toscana 60 WH 800 TC білий потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Toscana 60 WH 800 TC білий
Вытяжка Ventolux toscana 60 wh (800) tc | 7 139 грн. |
Ventolux TOSCANA 60 WH (800) TC | 7 139 грн. |
Витяжка кухонна VENTOLUX TOSCANA 60 WH (800) TC | 8 435 грн. |
Витяжка ventolux toscana 60 wh (800) tc | 7 139 грн. |
Витяжка кухонная VENTOLUX TOSCANA 60 WH (800) TC | 8 435 грн. |
anonim
25 червня 2019, 20:18
Уточнение возможности установки угол. Фильтра #
Подскажите, пож, предусмотрена ли производителей возможность установки угольного фильтра, из разных источников разная информация. Сообщите модель фильтра, если возможно его отдельно докупить и установить. Заранее благодарна!
Відеоогляди
Модификації VENTOLUX Toscana 60 WH 800 TC
Ціни на VENTOLUX Toscana 60 WH 800 TC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Toscana 60 WH 800 TC білий | від 7 139 грн. | 5 пропозицій | ||
VENTOLUX Toscana 60 BK 800 TC чорний | від 6 199 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →