Витяжка VENTOLUX Fiore 60 WH 750 PB білий
Фото 6 |
VENTOLUX Fiore 60 WH 750 PB білий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Fiore 60 WH 750 PB білий
Усі ціни 6 →Вытяжка Ventolux fiore 60 wh (750) pb | 6 065 грн. |
Витяжка VENTOLUX FIORE 60 WH (750) PB | 6 065 грн. |
Витяжка кухонна VENTOLUX FIORE 60 WH (750) PB | 6 065 грн. |
Ventolux FIORE 60 wh 750 PB | 6 065 грн. |
Витяжка Ventolux fiore 60 wh (750) pb | 6 065 грн. |
Витяжка кухонная VENTOLUX FIORE 60 WH (750) PB | 6 065 грн. |
Модификації VENTOLUX Fiore 60 WH 750 PB
Ціни на VENTOLUX Fiore 60 WH 750 PB |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Fiore 60 WH 750 PB білий | від 6 065 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX Fiore 60 IV 750 PB слонова кістка | від 6 065 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTOLUX Fiore 60 BK 750 PB чорний | від 3 899 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →