Тример для бороди VGR V-058
Відео 1Фото 10 |
VGR V-058 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-058
Усі ціни 7 →Машинка для стрижки волосся VGR V-058 та бороди бездротова Чорний (829232) | 1 199 грн. |
Машинка для стрижки волосся професійна триммер для бороди VGR V-058 Black | 1 199 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-058 та бороди бездротова 10вт Чорний (10 | 1 125 грн. |
Сучасний триммер для стрижки волосся з насадками VGR V-058 | 1 023 грн. |
Машинка Для Стрижки Волосся Vgr V-058 Окантовочна Тример Для Бороди чорний | 850 грн. |
Машинка Для Стрижки Волосся Vgr V-058 | 949 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V 058 (AI44588825) | 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →