Розетка Videx VF-BNSK1SATE-CR бежевий
Фото 6 |
Videx VF-BNSK1SATE-CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Videx VF-BNSK1SATE-CR
Ціни на Videx VF-BNSK1SATE-CR |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK1SATE-CR бежевий | від 99 грн. | 2 пропозиції | ||
Videx VF-BNSK1SATE-W білий | від 93 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1SATE-BG графіт | від 101 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1SATE-SS сріблястий | від 101 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →