Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 4A4900R1 560 мм
Фото 22 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 4A4900R1 |
|
За рахунок особливої структури покриття CeramicPlus вода на поверхні збирається в краплі, які потім скочуються в слив разом зі слідами бруду та накипу.
Миття арт. 4A490001, без антибактеріального покриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 4A4900R1 560 мм
Усі ціни 6 →Раковина накладна Villeroy & Boch Loop & Friends 560 х 380 х h120 мм, біли | 9 000 грн. |
Умивальник накладний VILLEROY&BOCH Loop&Friends 4A490001 560x380мм прямоку | 22 572 грн. |
Раковина накладна Villeroy&Boch Loop&Friends 560x380 білий 4A490001 | 21 648 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy & Boch Loop & Friends 560x380 мм White Al | 22 161 грн. |
Умивальник накладний VILLEROY&BOCH Loop&Friend 560x380 мм (4A490001) | 14 200 грн. |
Умивальник накладний VILLEROY&BOCH Loop&Friends 4A490001 560x380мм прямоку | 22 624 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →