Умивальник Villeroy & Boch O.novo 4A416001 600 мм
Фото 14 |
Villeroy & Boch O.novo 4A416001 |
|
Villeroy & Boch O.novo 4A4160R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (що потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив).
Пробитий центральний отвір під змішувач. Два попередньо просвердлені отвори під змішувач. Додатково може комплектуватися напівп'єдесталом (коліном).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Villeroy & Boch O.novo 4A416001
Ціни на Villeroy & Boch O.novo 4A416001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch O.novo 4A415501 550 мм | від 4 899 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch O.novo 4A416001 600 мм | від 5 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch O.novo 4A416501 650 мм | від 5 500 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →