Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 51510001 585 мм Перелив
Фото 5 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 51510001 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 515100R1, 515100R2, 515100R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 51510001 585 мм Перелив
Усі ціни 16 →Раковина накладна 60 см Villeroy & Boch Loop & Friends 515100R1 | 10 651 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 58,5x38 515100R1 | 20 320 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 58,5x38 515100R1 | 20 828 грн. |
Раковина Villeroy & Boch Loop & Friends 51510001 | 17 090 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 58,5x38 515100R1 | 21 336 грн. |
ще 11 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 515100XX — чаша з переливом
- арт. 515101XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 51510001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 51510001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 51510101 585 мм | від 15 120 грн. | 9 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 51510001 585 мм Перелив | від 8 752 грн. | 16 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 51511001 630 мм Перелив | від 5 436 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →