Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61550001 450 мм
Фото 11 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61550001 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 615500R1, 615500R2, 615500R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- арт. 615500XX — чаша з переливом
- арт. 615501XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61550001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61550001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61550001 450 мм | від 3 790 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61551001 505 мм | від 6 440 грн. | 16 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61552001 570 мм | від 5 181 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61553001 660 мм | від 5 626 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →