Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 51510101 585 мм
Фото 5 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 51510101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 51510101 585 мм
Усі ціни 9 →Villeroy&Boch Loop & Friends owalna 58,5x38 515101R1 | 24 480 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends owalna 58,5x38 515101R1 | 25 092 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends owalna 58,5x38 515101R1 | 25 704 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 58,5x38 51510101 | 15 120 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 58,5x38,0 515101R2 | 19 560 грн. |
ще 4 пропозиції
Модифікація моделі:
- арт. 515101XX — чаша без переливу
- арт. 515100XX — чаша з переливом
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 51510101
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 51510101 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 51510101 585 мм | від 15 120 грн. | 9 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 51510001 585 мм Перелив | від 8 752 грн. | 16 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 51511001 630 мм Перелив | від 5 436 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →