Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61404501 450 мм
Фото 5 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61404501 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 614045R1, 614045R2, 614045R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Умивальник може комплектуватися кріпленням
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61404501 450 мм
Умивальник Villeroy & Boch Loop & Friends 61404501 | 4 600 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Loop&Friends (61404501) | 16 610 грн. |
Villeroy&Boch 450 mm Loop & Friends 61404501 | 9 680 грн. |
Villeroy&Boch 450 mm Loop & Friends 61404501 | 9 922 грн. |
Villeroy&Boch 450 mm Loop & Friends 61404501 | 10 164 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 614045XX — чаша з переливом
- арт. 614145XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61404501
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61404501 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61403401 340 мм | від 3 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61403901 390 мм | від 5 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61404501 450 мм | від 4 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61405101 535 мм | від 6 850 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →