Умивальник Villeroy & Boch Omnia Classic 71196301 600 мм
Villeroy & Boch Omnia Classic 71196301 |
|
Додатково комплектується напівп'єдесталом Omnia Classic (арт. 728900XX)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Omnia Classic 71196301 600 мм
Усі ціни 6 →Умивальник підвісний Villeroy & Boch O.Novo 60 см 71196301 | 3 300 грн. |
Раковина Villeroy&Boch O.Novo (71196301) | 21 948 грн. |
Villeroy&Boch Omnia vita 60 71196301 | 13 760 грн. |
Villeroy&Boch Omnia vita 60 71196301 | 14 104 грн. |
Villeroy&Boch O.NOVO 71196301 | 7 566 грн. |
Villeroy&Boch Omnia vita 60 71196301 | 14 448 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 711963XX — чаша з переливом з отвором для змішувача
- арт. 711960XX — чаша без переливання, без отвору для змішувача
- арт. 711961XX — чаша без переливу, з отвором для змішувача
- арт. 711964XX — чаша з переливом, без отвору для змішувача
РекомендуємоПорівняти в таблиці →