Умивальник Villeroy & Boch Omnia Pro 633100R1 795 мм
Villeroy & Boch Omnia Pro 633100R1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Omnia Pro 633100R1 795 мм
Мийка з двома чашами Villeroy & Boch O.novo 795 x 220 x 500 633100R1 | 14 200 грн. |
Кухонна мийка Villeroy&Boch Omnia Pro weiss alpin (błyszczący) 633100R1 | 30 545 грн. |
Villeroy&Boch Omnia Pro weiss alpin (błyszczący) 633100R1 | 29 800 грн. |
Villeroy&Boch Omnia Pro weiss alpin (błyszczący) 633100R1 | 30 545 грн. |
Villeroy&Boch Omnia Pro weiss alpin (błyszczący) 633100R1 | 31 290 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →