Умивальник Duravit DuraSquare 2353800041 800 мм
Duravit DuraSquare 2353800041 |
|
Можлива варіація моделі з антибактеріальним покриттям WonderGliss.
Умивальник може продаватись з одним отвором під змішувач (арт. 2353800041) або без отвору (арт. 2353800070).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit DuraSquare 2353800041 800 мм
Усі ціни 6 →Раковина накладна/підвісна Duravit DuraSquare 80 см 2353800070 | 21 500 грн. |
Умивальник підвісний Duravit DuraSquare 80х47 (2353800041) 2353800041 | 23 400 грн. |
Умивальник підвісний DURAVIT DuraSquare 2353800041 800x470x145мм прямокутн | 33 797 грн. |
Раковина підвісна Duravit DuraSquare 800х470 білий 2353800041 | 33 797 грн. |
Duravit Durasquare Biały 2353800041 | 21 680 грн. |
Duravit Durasquare Biały 2353800041 | 22 764 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →