Умивальник Villeroy & Boch Venticello 4134R101 1000 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Venticello 4134R101 |
|
Модель Villeroy & Boch Venticello 4134R1R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Venticello 4134R101 1000 мм
Умивальник Villeroy & Boch Venticello 4134R101 | 15 700 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Venticello (4134R101) | 43 725 грн. |
Villeroy&Boch Venticello 4134R1R1 | 28 120 грн. |
Villeroy&Boch Venticello 4134R1R1 | 28 823 грн. |
Villeroy&Boch Venticello 4134R1R1 | 29 526 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →