Ківш Vinzer Culinaire 50165
Фото 4 |
Vinzer Culinaire 50165 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Culinaire 50165
Усі ціни 23 →VINZER CULINAIRE 50165 | 1 339 грн. |
VINZER CULINAIRE 50165 | 1 339 грн. |
Сотейник Vinzer Culinaire 16х7.5 см 1.6л (50165) | 1 272 грн. |
Стільник Vinzer Culinaire 16х7.5 см 1.6л (50165) | 1 200 грн. |
Сотейник с крышкой Vinzer Culinaire 1,6 л 50165 | 1 339 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →