Каструля Vinzer Kuro Induction 50427
Фото 5 |
Vinzer Kuro Induction 50427 2.2 л3.7 л |
|
Корпус каструлі виготовлений з литого алюмінію із тришаровим полімерним покриттям Greblon С3 з антипригарними властивостями.
Підходить для використання на всіх видах плит, до того ж підходить для миття посудомийної машини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Kuro Induction 50427
Усі ціни 18 →VINZER KURO INDUCTION LINE 50427 | 1 599 грн. |
Кастрюля Vinzer Kuro Induction Line d 20 cм 2.2 л 50427 | 1 711 грн. |
Каструля Vinzer Kuro Induction Line d 20 см 2.2 л 50427 | 1 711 грн. |
VINZER KURO INDUCTION LINE 50427 | 1 559 грн. |
Кастрюля с крышкой Vinzer Kuro Induction Line 20 см 2,2 л 50427 | 1 368 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Vinzer Kuro Induction 50427
Ціни на Vinzer Kuro Induction 50427 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Kuro Induction 50427 | від 1 368 грн. | 22 пропозиції | ||
Vinzer Kuro Induction 50428 | від 1 599 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →