Кухонний ніж Vinzer Geometry 50293
Vinzer Geometry 50293 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Geometry 50293
Усі ціни 12 →Нож Vinzer Santoku Geometry line 12.7 см (50293) | 566 грн. |
Ніж Vinzer Santoku Geometry line 12.7 см (50293) | 538 грн. |
Нож Santoku Vinzer Geometry Line 12,7 см 50293 | 595 грн. |
Нож Santoku VINZER Geometry line 12.7 см (50293) | 595 грн. |
Vinzer Geometry Line 12.7 см (50293) GeometryLine12.7см(50293) | 595 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →