Кухонний ніж Tramontina Ultracorte 23857/106
Tramontina Ultracorte 23857/106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Ultracorte 23857/106
Усі ціни 20 →Tramontina Ultracorte 152 мм для м'яса з виступом (23857/106) | 431 грн. |
Tramontina Ultracorte 152 мм для мяса с выступом (23857/106) | 431 грн. |
Кухонный нож Tramontina Ultracorte 23857/106 (6188579) | 453 грн. |
Нож для мяса в инд. упаковке Tramontina Ultracorte 15,2 см 23857/106 | 390 грн. |
Нож TRAMONTINA ULTRACORTE /152мм д/мяса с выступом инд.блистер (23857/106) | 591 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Ultracorte 23857/106:
- Товщина леза – 1.2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →