Кухонний ніж Vinzer Geometry 50294
Vinzer Geometry 50294 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Geometry 50294
Усі ціни 11 →Нож Vinzer Santoku Geometry line 17.8 см (50294) | 712 грн. |
Ніж Vinzer Santoku Geometry line 17.8 см (50294) | 676 грн. |
Нож Santoku Vinzer Geometry Line 17,8 см 50294 | 749 грн. |
Vinzer Geometry Line 17.8 см (50294) GeometryLine17.8см(50294) | 749 грн. |
Нож Santoku VINZER Geometry line, 17,8 см. (50294) | 749 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →