Кухонний ніж Vinzer Geometry Nero 50302
Vinzer Geometry Nero 50302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Geometry Nero 50302
Усі ціни 18 →Ніж Vinzer Santoku Geometry Nero Line 17.8 см (89302) | 817 грн. |
Нож Vinzer Santoku Geometry Nero Line 17.8 см (89302) | 817 грн. |
Нож Santoku Vinzer Geometry Nero Line 17.8 см 50302 | 688 грн. |
Нож Santoku VINZER Geometry Nero Line 17,8 см (50302) | 688 грн. |
Ніж Santoku VINZER Geometry Nero line (89302) | 845 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →