Кухонний ніж Tramontina Ultracorte 23858/108
Tramontina Ultracorte 23858/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Ultracorte 23858/108
Усі ціни 18 →Кухонный нож Tramontina Ultracorte 23858/108 (6188475) | 474 грн. |
Нож Tramontina Ultracorte 23858/108 | 474 грн. |
Нож TRAMONTINA ULTRACORTE (23858/108) 23858/108 | 487 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Ultracorte универсальный 203 мм (23858/108) 23858/ | 369 грн. |
Tramontina Ultracorte 203mm (23858/108) 23858/108 | 369 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Ultracorte 23858/108:
- Товщина леза – 1.2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →