Кухонний ніж Fissman Koch 2385
Fissman Koch 2385 |
|
Не можна мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Koch 2385
Усі ціни 11 →Ніж-сантоку Fissman 2385 | 677 грн. |
Нож-сантоку Fissman 2385 | 677 грн. |
Нож-сантоку Fissman Koch 13 см 2385 | 680 грн. |
Ніж-сантоку Fissman Koch 13 см 2385 | 676 грн. |
Fissman FS-2385 | 738 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →