Кухонний ніж Tramontina Polywood 21138/176
Tramontina Polywood 21138/176 коричневий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21138/176
Усі ціни 11 →Ніж Tramontina Polywood 15.2 см (21138/176) | 586 грн. |
Нож Tramontina Polywood 15.2 см (21138/176) | 586 грн. |
Нож TRAMONTINA POLYWOOD /поварской 15,2см (чер.дер) в инд.уп (21138/176) 2 | 466 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Polywood 152 мм Червоне Дерево (21138/176) 21138/1 | 392 грн. |
TRAMONTINA Polywood 152мм (21138/176) 21138/176 | 579 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tramontina Polywood 21138/176
Ціни на Tramontina Polywood 21138/176 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Polywood 21138/196 | від 453 грн. | 19 пропозицій | ||
Tramontina Polywood 21138/176 | від 392 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →