Кухонний ніж Arcos 2900 290425
Фото 7 |
Arcos 2900 290425 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 290425
Усі ціни 8 →Нож кухонный 130 мм 2900 черный Arcos (290425) 290425 | 419 грн. |
Нож кухонный 130 мм 2900 черный Arcos (290425) 290425 | 419 грн. |
Ніж кухонний 130 мм 2900 чорний Arcos (290425) | 419 грн. |
Ніж кухонний 130 мм ARCOS (290425) | 419 грн. |
Ніж кухонний 2900 130 мм Arcos (290425) | 540 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 2900 290425:
- Вага — 0.08 кг
- Arcos 2900 290400-жовтий
- Arcos 2900 290421-зелений
- Arcos 2900 290422-червоний
- Arcos 2900 290423-синій
- Arcos 2900 290425-чорний
- Arcos 2900 290431-фіолетовий
Модификації Arcos 2900 290425
Ціни на Arcos 2900 290425 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 290400 | від 419 грн. | 10 пропозицій | ||
Arcos 2900 290421 | від 530 грн. | 5 пропозицій | ||
Arcos 2900 290431 | від 476 грн. | 3 пропозиції | ||
Arcos 2900 290425 | від 419 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →