Унітаз Volle Cante 1312.151000
Фото 3 |
Volle Cante 1312.151000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cante 1312.151000
Усі ціни 8 →Унітаз підвісний Volle Cante Rimles білий глянцевий 1312.151000 із сидіння | 9 890 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий бежевий VOLLE CANTE із сидінням з мікроліфто | 14 190 грн. |
Volle Volle Cante Rimless 1312.151012, сидение Duroplast Slim slow-closing | 14 190 грн. |
Унітаз підвісний Volle CANTE Rimless капучіно (1312.151012) 1312.151012 | 14 190 грн. |
Унитаз подвесной VOLLE CANTE Rimless с сидением Slim slow-closing (1312.15 | 14 190 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →