Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC330 WUS721010ALE6L4 10 ТБ WUS721010ALE6L4
WD Ultrastar DC HC330 WUS721010ALE6L4 10 ТБ WUS721010ALE6L4 10 ТБ WUS721010AL5204 10 ТБ WUS721010ALE6L4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC330 WUS721010ALE6L4 10 ТБ WUS721010ALE6L4
Усі ціни 44 →Жесткий диск 3.5" 10TB Western Digital (0B42266 / WUS721010ALE6L4) | 12 043 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Ultrastar Dc HC330 10 Tb Sata (WUS721010ALE6L4/ | 11 540 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Ultrastar Dc HC330 10 Tb Sata (WUS721010ALE6L4 | 11 607 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Ultrastar DC HC330 10TB SATA/256MB (WUS721010ALE6L4/ | 11 429 грн. |
Жесткий диск 3.5" 10tb wd (0b42266 / wus721010ale6l4) | 12 374 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації WD Ultrastar DC HC330 WUS721010ALE6L4
Ціни на WD Ultrastar DC HC330 WUS721010ALE6L4 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC330 WUS721010AL5204 10 ТБ WUS721010AL5204 | від 12 440 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Ultrastar DC HC330 WUS721010ALE6L4 10 ТБ WUS721010ALE6L4 | від 11 170 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →