Витяжка Perfelli DNS 6862 W LED білий
Фото 5 |
Perfelli DNS 6862 W LED білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DNS 6862 W LED білий
Усі ціни 24 →Perfelli Perfelli DNS 6862 W Led | 8 915 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli DNS 6862 W LED | 8 914 грн. |
Perfelli DNS 6862 W LED | 8 915 грн. |
Вытяжка Perfelli Dns 6862 W Led | 8 916 грн. |
PERFELLI DNS 6862 W LED | 9 299 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Perfelli DNS 6862 W LED
Ціни на Perfelli DNS 6862 W LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DNS 6862 W LED білий | від 8 336 грн. | 24 пропозиції | ||
Perfelli DNS 6862 BL LED чорний | від 9 225 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →