Пральна машина Whirlpool W7X W845 WB білий
Фото 15 |
Whirlpool W7X W845 WB білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool W7X W845 WB білий
Усі ціни 14 →Пральна машина Whirlpool W7X W845WB EE | 26 342 грн. |
Пральна машина автоматична Whirlpool W7X W845WB EE | 24 999 грн. |
Пральна машина автоматична Whirlpool W7X W845WB EE | 27 099 грн. |
Стиральная машина Whirlpool W7X W845WB Ee | 29 912 грн. |
Whirlpool W7X W845WB EE | 24 990 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →