Литий диск WSP Italy W1150 7,5x18/5x110 ET41 DIA65,1
від 12 380 до 19 258 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації WSP Italy W1150 1
Характеристики
WSP Italy W1150 7,5x18/5x110 ET41 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W1150 7,5x18/5x110 ET41 DIA65,1
Сортувати
Литые диски WSP Italy Saab (W1150) Aosta Aero R18 W7.5 PCD5x110 ET41 DIA65 | 15 097 грн. |
WSP Italy W1150 (R18 W7.5 PCD5x110 ET41 DIA65.1) хром | 16 440 грн. |
Диски WSP Italy Saab (W1150) Aosta Aero 7,5x18 5x110 ET41 DIA65,1 (chrome) | 15 800 грн. |
WSP Italy Saab (W1150) Aosta Aero 7.5x18 5x110 ET41 DIA65.1 Chrom | 12 380 грн. |
WSP ITALY WSP ITALY AOSTA AERO W1150 (CHROME - Хром) R18 W7.5 PCD5x110 ET4 | 16 399 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі