Литий диск WSP Italy W557 7,5x17/5x112 ET28 DIA66,6
від 5 970 до 7 639 грн. Порівняти ціни 26 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):28 мм |
Модифікації WSP Italy W557 5
Характеристики
WSP Italy W557 7,5x17/5x112 ET28 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W557 7,5x17/5x112 ET28 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W557) S8 Cosma Two R17 W7.5 PCD5x112 ET28 DIA6 | 6 086 грн. |
WSP Italy W557 R17 W7.5 PCD5x112 ET28 DIA66.6 Anthracite Polished | 6 260 грн. |
WSP Italy W557 (R17 W7.5 PCD5x112 ET28 DIA66.6) AP | 6 356 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W557) S8 Cosma Two 7,5x17 5x112 ET28 DIA66,6 (anthra | 6 504 грн. |
WSP Italy Audi (W557) S8 Cosma Two 7.5x17 5x112 ET28 DIA66.6 BP | 6 270 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі