Литий диск WSP Italy W683 10x20/5x112 ET41 DIA66,5
від 14 170 до 16 455 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації WSP Italy W683 7
Характеристики
WSP Italy W683 10x20/5x112 ET41 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W683 10x20/5x112 ET41 DIA66,5
Сортувати
WSP Italy BMW (W683) Ithaca 10x20 5x112 ET41 DIA66.5 AP | 14 170 грн. |
WSP ITALY Легковий диск WSP ITALY ITHACA W683 ANTHRACITE POLISHED R20 W10 | 15 441 грн. |
WSP Italy BMW (W683) Ithaca AP R20 W10 PCD5x112 ET41 DIA66.5 | 14 956 грн. |
WSP Italy BMW (W683) Ithaca 10x20 5x112 ET41 DIA66.5 AP | 14 841 грн. |
WSP Italy BMW (W683) Ithaca AP R20 W10 PCD5x112 ET41 DIA66.5 | 14 944 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі