Смартфон Xiaomi Redmi 10A 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 34Фото 12 |
Хітовий бюджетник з популярного сімейства Redmi, що володіє всім необхідним для комфортного повсякденного використання. Смартфону дістався IPS-екран з розмірами по діагоналі 6.53 дюймів і роздільною здатністю трансльованого зображення HD+ (1600х720 пікселів). Каплевидна "форма" у верхньому сегменті дисплея зарезервована під потреби об'єктива 5 МП селф-камери. Усередині девайса встановлений мобільний процесор MediaTek Helio G25.
Об'єм оперативної пам'яті при цьому становить 4 ГБ, а ємність штатного сховища даних — 128 ГБ. Модель заточена під нескладні завдання без претензії на високу продуктивність праці. Основна камера у Xiaomi Redmi 10A 128GB / 4GB подвійна — під її крилом знайшли притулок датчики зображення на 13 + 2 МП (провідний сенсор і допоміжний об'єктив для розмиття фону). Автономне енергопостачання електронних компонентів смартфона здійснює акумуляторна батарея ємністю 5000 мАгод із зарядкою потужністю 10 Вт через контактну групу роз'єму microUSB. У навантаження модель отримала тильний сканер відбитка пальців.
Купити Xiaomi Redmi 10A 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 10 →Xiaomi Redmi 10A 4/128GB Sky Blue 4564024345orig | 4 799 грн. |
Xiaomi Redmi 10A 4/128GB Sky Blue | 5 290 грн. |
Xiaomi Redmi 10A 4/128GB Blue | 4 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 10A 4/128GB Black (Global Version) | 5 505 грн. |
Xiaomi Redmi 10A 4/128GB Graphite Gray | 4 799 грн. |
1 3 0 0 |
Рекомендую купувати тільки якщо для дзвінків Добре робить у ютубі телеграми та вайбер Фотографує добре якість фото нормальна Вилітає з ігор тік ток трохи глючити буває сам перезавантажується під час роботи Сергій Домбровский: користуюся Xiaomi Redmi 10A 32GB більше року |
вже другий місяць, а вже кладе капець, своїх грошей не коштує дисплей, дві камери норм, дизайн через тиждень кладе, мікро юсб, ціна, дуже легко дряпається Віталій Мідянка: користуюся Xiaomi Redmi 10A 32GB кілька місяців |
Основна камера всього одна в цьому телефоні, не 4, як написано в характеристиках Хороший дисплей, об'єм пам'яті, ємність акумулятора microUSB Алексей Вовк: користуюся Xiaomi Redmi 10A 64GB/4GB менше місяця |
Модификації Xiaomi Redmi 10A
Ціни на Xiaomi Redmi 10A |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10A 32 ГБ / 3 ГБ | від 2 999 грн. | 48 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 852 грн. | 10 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 308 грн. | 66 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 499 грн. | 10 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 128 ГБ / 6 ГБ | від 4 999 грн. | 6 пропозицій |