Біти / торцеві голівки Yato YT-0410
Yato YT-0410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0410
Усі ціни 7 →Набор бит Yato 1/2" 7ед. (YT-0410) | 132 грн. |
Набір відкруткових насадок YATO Torx T25-T55 з перехідником 1/2" 7 шт. (YT | 108 грн. |
Набір насадок отверточних YATO YT-0410 | 132 грн. |
Набір біт Тоrх 30мм + перехідник 7шт YATO (YT-0410) | 203 грн. |
Набір біт YATO Тоrх 30мм адаптер 1/2" 7шт (YT-0410) | 125 грн. |
Набір біт з перехідником YATO YT-0410 Torx 30 мм 1/2" 7 шт | 156 грн. |
Набір біт Тоrх 30мм + перехідник 7шт YATO (YT-0410) | 129 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →