Біти / торцеві голівки Yato YT-0413
Yato YT-0413 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0413
Усі ціни 7 →Набор бит Yato 1/2" 15ед. (YT-0413) | 506 грн. |
Набір біт Yato YT-0413 | 481 грн. |
Набір викруткових насадок YATO Hex H4-H12 з перехідником 1/2" 15 шт. (YT-0 | 492 грн. |
Набір насадок отверточних YATO YT-0413 | 506 грн. |
Набір біт 15шт YATO (YT-0413) | 588 грн. |
Набір біт YATO HEX 30 і 75мм адаптер 1/2" 15шт (YT-0413) | 431 грн. |
Набір висадних насадок YATO Hex H4-H12 з перехідником 1/2" 15 шт (YT-0413) | 499 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Yato YT-0413:
- L = 30 мм: H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12
- L = 75 мм: H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12
РекомендуємоПорівняти в таблиці →