Набір інструментів Yato YT-38801
Фото 5 |
Yato YT-38801 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38801
Усі ціни 16 →Набор инструментов для ремонта авто Yato в кейсе, 120 шт YT-38801 | 7 810 грн. |
Набір інструментів для авто 120 предметів YATO YT-38801 | 6 129 грн. |
Набор инструмента Yato 1/4", 1/2", 3/8" 120ед. 6PT (YT-38801) | 6 600 грн. |
Набір інструментів Yato YT-38801 | 6 485 грн. |
Набір інструментів Yato YT-38801 | 6 821 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →