Набір інструментів Yato YT-38881
Відео 1Фото 5 |
Yato YT-38881 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38881
Усі ціни 11 →Набор ручного инструмента 1/2″, 1/4″, 3/8″ Yato YT-38881 в кейсе, 129 шт | 7 879 грн. |
Набір інструментів для авто з ключами YATO YT-38881 | 7 675 грн. |
Набір інструментів YATO 129шт (YT-38881) | 6 951 грн. |
Універсальний набір інструментів Yato YT-38881 | 7 838 грн. |
Набір інструментів YATO 1/4"3/8"1/2" 129шт (YT-38881) YT38881 | 8 710 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →