Набір інструментів Yato YT-38951
Відео 4Фото 6 |
Yato YT-38951 |
|
Металевий ящик з висувними полицями.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38951
Усі ціни 10 →Набор ручного инструмента в ящике с выдвижными ящиками Yato YT-38951, 80 ш | 6 399 грн. |
Набір інструментів у ящику з висувними полицями YATO YT-38951 | 5 995 грн. |
Набір інструментів YATO YT-38951 | 4 340 грн. |
Набір інструментів у металевому ящику YATO (YT-38951) YT38951 | 5 064 грн. |
Ящик з інструментами YATO 80 предметів (YT-38951) | 5 150 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →