Набір інструментів Yato YT-38831
Фото 5 |
Yato YT-38831 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38831
Усі ціни 20 →Набор инструментов для ремонта авто Yato YT-38831 в кейсе, 111 шт | 6 449 грн. |
Набір інструментів для автомобіля 111 предметів YATO YT-38831 | 5 779 грн. |
Набор инструмента Yato 1/4", 1/2", 3/8" 111ед. 6PT (YT-38831) | 5 780 грн. |
Набір інструментів YATO 111шт (YT-38831) | 4 871 грн. |
Набір інструментів Yato YT-38831 | 6 318 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →