Набір інструментів Yato YT-38841
Відео 18Фото 4 |
Yato YT-38841 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38841
Усі ціни 29 →Набор инструментов Yato YT-38841 в кейсе, 216 шт | 7 599 грн. |
Набір інструментів Yato YT-38841 | 7 330 грн. |
Набір інструментів YATO YT-38841 216шт | 5 399 грн. |
Набор инструмента Yato 1/4", 1/2", 3/8" 216ед. 6PT (YT-38841) | 7 870 грн. |
Набір інструментів Yato YT-38841 | 8 056 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →