Набір інструментів Yato YT-09104
Фото 11 |
Yato YT-09104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-09104
Усі ціни 7 →Сервисная тележка-чемодан Yato с набором инструментов 79 шт YT-09104 | 16 599 грн. |
Ящик с инструментом Yato 78 ед. (YT-09104) | 13 200 грн. |
Yato Skrzynka Narzędziowa YT09104 | 16 640 грн. |
Yato Skrzynka Narzędziowa YT09104 | 17 056 грн. |
Yato Skrzynka Narzędziowa YT09104 | 17 472 грн. |
Ящик з Інструментами 78 предметів на Колесах YATO YT-09104 | 13 802 грн. |
Валіза - візок для інструментів YATO YT - 09104 | 18 389 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →