Літня шина Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y 235/45 R18 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y
Усі ціни 6 →Yokohama ADVAN SPORT V105S 235/45 R18 98Y XL RPB (8017769502) | 11 460 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 235/45 ZR18 98Y | 8 421 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y RPB XL | 7 228 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y XL F7848 | 7 110 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y XL | 7 602 грн. |
Yokohama Advan Sport V105S 235/45 R18 98Y | 9 384 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y
Ціни на Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y | від 7 110 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →