Літня шина Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/60 R16 92V
Відео 21Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/60 R16 92V 205/60 R16 92 V 205/60 R16 96 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/60 R16 92V
Усі ціни 7 →Yokohama BLUEARTH GT AE51E 205/60 R16 92V DEMO (8094883643) | 9 550 грн. |
Летние шины Yokohama BluEarth-GT AE51 205/60 R16 92V 1001581107 | 4 188 грн. |
Yokohama BluEarth-GT AE51 205/60 R16 92V | 4 738 грн. |
Yokohama Bluearth-GT AE51 205/60 R16 92V | 4 258 грн. |
Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/60 R16 92V R4618 | 4 157 грн. |
Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/60 R16 92V | 4 510 грн. |
YOKOHAMA BLUEARTH GT AE51 205/60 R16 92V. | 4 197 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/60 R16 92V
Ціни на Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/60 R16 92V | від 4 157 грн. | 7 пропозицій | ||
Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/60 R16 96W | від 5 104 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →